Dažniausiai užduodami klausimai

Norėdami prisijungti prie nuotolinio mokymo sistemos ir dalyvauti UAB “Justicija” organizuojamuose mokymuose Jūs turite susikurti naudotojo paskyrą. Štai ką reikia daryti:

 1.  Sukurkite paskyrą mūsų svetainėje, paspauskite “Registruotis” ir užpildykite registracijos formą.
 2. Jūsų nurodytu el. pašto adresu gausite laišką. Perskaitykite šį laišką ir paspaudę ant nuorodos laiške patvirtinsite savo paskyrą.
 3. Svetainėje užpildykite dalyvio anketą, ją gavusi, darbų saugos specialistė atsiųs Jums parengtą nuotolinio mokymo paslaugų teikimo sutartį, kurią privalo pasirašyti abi šalys.
 4. Kuomet dokumentai jau yra patvirtinti, prisijunkite svetainėje prie savo paskyros, apsilankykite puslapyje KURSAI ir paspauskite ant mygtuko DALYVAUTI KURSUOSE ir užpildykite pirkimo formą;
 5. Gavę apmokėjimą už kursus, mūsų specialistai sistemoje patvirtins Jūsų apmokėjimą ir gausite pranešimą į el.paštą, jog kursai yra pridėti Jūsų paskyroje.
 6. Prie nuotolinio mokymo sistemos galėsite prisijungti įvesdami savo naudotojo vardą bei slaptažodį. Visą mokymosi eigą matysite savo paskyroje.
 1. Pasirenkate savo mokymosi programą;
 2. Atsiverčiate pirmą temą, ją išanalizuojate;
 3. Sprendžiate išanalizuotos temos savikontrolės testą.
 4. Jeigu savikontrolės testą išlaikėte sistema leis Jus pereini prie sekančios mokymosi temos.
 5. Išsianalizavę visas temas ir išlaikę visus savikontrolės testus galite laikyti baigiamąjį testą.
 6. Sėkmingai išlaikiusiems baigiamąjį testą – bus atsiųsti kursų baigimo pažymėjimai.
 7. Kai turėsite pažymėjimą galite registruotis žinių tikrinimo testui VDI spausti čia

Prie nuotolinių mokymų galite jungtis Jums patogioje vietoje ir tik Jums tinkamu laiku.

UAB „ Justicijos“ nuotolinių mokymo programos parengtos praktikų- specialistų, pagal  neformalias LR Vyriausiojo valstybinio darbo inspektoriaus patvirtintas mokymo programas.

Mūsų nuotoliniuose mokymuose dalyviui pateiksime susistemintą informaciją susijusią su pasirinkta programa, be to suteiksim galimybe pasitikrinti žinias sprendžiant savikontrolės testus, o kilusius klausimus aptarti su darbų saugos specialistu .

Nuotolinių kursų dalyviams sėkmingai išklausiusiems kursą, suteikiama teisė tikrintis darbuotojų saugos ir sveikatos žinias Lietuvos Respublikos Valstybinėje darbo inspekcijoje .

Mokymo paslaugų teikėjas, mokymo dalyvį per 2-3 darbo dienas, po sėkmingai išlaikyto baigiamojo testo, užregistruoja mokymų dalyvį VDI sistemoje ir tada mokymo dalyvis gali registruotis žinių tikrinimo testui VDI.

Reikia turėti asmens tapatybę ir išsilavinimą patvirtinančius dokumentus. Išsilavinimo dokumento nereikia tikrinantis DSS žinias pagal Darbdavio, darbdaviui atstovaujančio asmens švietimo darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais švietimo programą.

Ne. DSS žinių tikrinimo metu naudojimasis teisės aktais, literatūra, mobiliojo ryšio ar kitomis informacijos priėmimo ir perdavimo priemonėmis, kalbėjimas su kitais asmenimis yra laikomas neleistina pagalba.